Ga naar de inhoud

Verkort overzicht

   

Protestantse gemeente te Roermond

College van Kerkrentmeesters – Begroting 2027

Verkort Overzicht 
 Begroting 2027Begroting 2026Rekening 2025
Opbrengsten en Baten   
Opbrengsten onroerende zaken52.00043.25039.517
Opbrengsten uit rente, dividenden en beleggingen20.75017.57515.386
Opbrengsten levend geld90.75088.950100.979
Opbrengsten uit subsidies en bijdragen35.37334.20013.897
Totaal baten A198.873183.975169.778
Uitgaven en Kosten   
Kosten kerkelijke gebouwen135.848124.059107.667
Kosten overige niet-kerkelijke eigendommen en inventarissen4.2504.0003.929
Pastoraat resp. diaconaal pastoraat28.78527.90211.621
Kosten kerkdiensten en kerkelijke activiteiten4.7504.5002.170
Verplichtingen/bijdragen aan andere organen7.0906.9106.001
Salarissen en vergoedingen10.73010.93010.086
Kosten beheer, administratie en archief5.6306.1005.416
Rentelasten/bankkosten900500440
Totaal lasten A197.983184.901147.330
Operationeel resultaat (A)890-92622.448
Incidentele baten en lasten   
Incidentele baten––4.000
Incidentele lasten–––
Incidentele baten en lasten (B)––4.000
Resultaat verslagjaar (A+B)890-92626.448
Mutaties bestemmingsreserves/-fondsen   
Onttrekkingen bestemmingsreserves–926–
Onttrekkingen bestemmingsfondsen–––
Toevoegingen bestemmingsreserves–0-325.000
Toevoegingen bestemmingsfondsen–0–
Totaal mutaties bestemmingsreserves/-fondsen (C)–926-325.000

Resultaat naar Algemene reserve (D)

890                    0          -298.552