AZC Nieuws – december

Nu u dit leest is de meteorologische winter begonnen. De bomen zijn kaal en de natuur is in complete rust gekomen. Afgelopen maand was dat anders. De bijna 200 jaar oude lindebomen voor onze kerk lieten hun bladeren en masse vallen. Gelukkig dat een groepje mannen uit het AZC de kerktuin helemaal onder handen hebben genomen zodat we ons niet op zondag door de bladermassa hoefden heen te banjeren.

Er waren zoveel bladeren gevallen dat na het opruimen van de bladeren uit de kerktuin, voor en achter, de door de gemeente geplaatste bak voor de bladeren tot de nok toe vol zat.

Van links naar rechts de tuinmannen Mahdi, Jawad, Yashar, Yousef en Bahman.

In de afgelopen maand zijn de camera’s, TV schermen en bedieningsapparatuur in onze kerk in gebruik genomen. Om toerbeurt verzorgt een groep de bediening. Tot deze groep behoort ook Ehsan Behzadinejad uit het AZC. Samen met anderen wordt hij nu in de bediening ingewijd.

We zitten nu in de adventstijd en zijn op weg naar kerst. Hoe het nu met corona de kerst er uit zal zien is nog niet te voorspellen. Kunnen we met onze familie’s samenkomen? Is er een mogelijkheid om buitenhuis te dineren? Wat wel zeker is is dat AZC-ers die met ons de zondagse erediensten vieren dan in een klein kamertje zitten. Ze hebben familie, werk, vrienden en hun land achtergelaten omdat hun keuze voor Jezus Christus, wier geboorte wij met kerst vieren, niet verenigbaar is met de blasfemiewetten in hun land.

Wat zou het mooi zijn wanneer wij uit onze kerkgemeente hen, al is het maar met een kaartje, laten zien dat we hen juist in deze tijd niet vergeten. Hieronder treft u de namen aan van degenen die met ons samen het lichaam van Christus zijn en dit op zondag met ons delen.

Na de tenaamstelling van het kaartje met het kamernummer is het adres waar het kaartje naar toe gestuurd wordt: Exaeten 1, 6095PD te Baexem. Het gaat om de navolgende personen:

 • Fam. Mahroei Kamer A1.05
 • Fam. Ovidzadeh Kamer A2.06
 • Fam. Firouzbakht Kamer A2.10
 • Fam. Behzadinejad Kamer D1.12
 • Arsalan Abtin Kamer D1.04
 • Jawad Hagkjanloo Kamer D1.04
 • Richard’s Efe Igbinoba Kamer D1.09
 • Yashar Habibi Kamer D1.11
 • Mahdi Araskalaee Kamer D1.15
 • Bhaman Kazemi Kamer D2.21
 • Rouzbeh Takesh Kamer D2.21
 • Pajam Abidi Kamer D2.21
 • Mahdi Moradi Kamer D3.06

Ik wens, ik wens u, ja ik wens ons allen een waarlijk gezegende kerstdagen toe.

Gerben Huberts